Loading
İşe Alım

İşe seçme ve yerleştirmedeki hedefimiz; Saray Muhallebicisi kurum kültürüne uygun, aranılan pozisyona özel yetkinliklere sahip en seçkin adayı ailemize kazandırmaktır.

Şirketimize yapılan tüm başvurular İnsan Kaynakları veri tabanına kaydedilir. Açık pozisyonlar için anlaşmalı İnsan Kaynakları arama portallarından, web sayfasına gelen başvurulardan, şubelerde doldurulan iş başvuru formlarından ve insan kaynakları mail adresine gelen başvurulardan yararlanmaktayız.

İşe alım sürecimizin ilk aşamasında temel yetkinliklerimiz olan; müşteri odaklılığı yüksek, iletişim becerileri güçlü, takım çalışmasına yatkın, öğrenmeye ve yeniliklere açık profilleri tercih ediyoruz. İkinci aşamada ise açık pozisyonun gerektirdiği mesleki yetkinlikleri ve tecrübeyi göz önünde tutuyoruz.

Yönetici Seçme ve Yerleştirme sürecinde ise “Değerlendirme Merkezi” ni kullanıyoruz. Çeşitli vaka çalışmalarıyla, adayların profesyonel hayattaki tutum ve davranışlarını gözlemleyip, yönetici olma yolundaki yeterliliğini ölçüyoruz.