Saray' dan

Saray' dan

Saray'dan haberler, Etkinlikler, duyurular, organizasyonlar...

Saray Muhallebicisi Geleneksel sütlü tatlıları ile Gastromasa’ya lezzet kattı

Dünyaca ünlü şefleri ve sektör profesyonellerini ağırlayan “Gastromasa 2017”ye katılan Saray Muhallebicisi, Türkiye’nin en büyük manda çiftliğine sahip olarak, 80 yıldır aynı tarif ve yapım şekliyle hazırlanıp sunduğu birbirinden nefis sütlü tatlıları ile dünya gastronomisini Türk tatlıları ile tanıştırdı.

Saray Muhallebicisi Doğal Limonataları ile “Souq Ziyafet Kanyon’da” Etkinliğindeydi

Saray Muhallebicisi, Kanyon Avm’de gerçekleşen “Souq Ziyafet Kanyon’da” etkinliğine; doğal lezzetleri olan klasik ve meyveli limonatalarıyla katıldı.

Kurumsal Şirketlerin Catering Tercihi Saray Muhallebicisi

Şirketlerin özel organizasyonlarında catering hizmetiyle de tercih edilen Saray Muhallebicisi; Mc Donald’s Genel Müdürlüğü’nde gerçekleşen salep etkinliğine; özel salep aracı, kaliteli ürün ve hizmetiyle sıcacık bir mutluluk kattı.

Saray Muhallebicisi Türkiye'de İnsan Kaynakları En Başarılı İlk 40 Şirket Arasında

İnsan kaynakları ve kariyer sitesi Secret Cv, İk’nın yıldızlarını seçti. Kurumsal işe alım süreçlerine değer veren şirketlerin performanslarının değerlendirildiği Secret Cv verilerine göre Saray Muhallebicisi, tüm Türkiye’deki 40 şirket arasında yer alarak İk’nın Yıldızları” ödülüne layık görüldü.

Saray Muhallebicisi; Saray Muhallebili, Saray Spesiyal ve Çilekli Yoğurtlu Üç Yeni Pastasıyla İddialı!..

Saray Muhallebicisi’ne ismini veren en özel sütlü tatlılarından Saray Muhallebisi, özel çikolata sosu ve muhallebisiyle şimdi de pasta olarak karşımızda. Saray Muhallebili pasta, bu tatlının müptelaları ve lezzet düşkünlerinin yeni gözdesi olacak.

İş Dünyası, Boğaziçi Üniversitesi 10. Kariyer Okulu Etkinliğinde Buluştu!..

İş dünyasının üst düzey yöneticilerinin konuşmacı olarak katıldığı Boğaziçi Üniversitesi Kariyer Okulu etkinliğine Saray Muhallebicisi İnsan Kaynakları ve İş Geliştirme Direktörü Ayşegül Baltacı Tezel, "Dijital Dünyanın Geleceği ve Müşteri İlişkileri Yönetimi" isimli konuşmasıyla katıldı.

Saray Muhallebicisi 21. Şubesini İstanbul Optimum Avm’de Açtı!..

80 yıldır menüsünde sunduğu doğal ve fark yaratan lezzetler ile bir İstanbul markası olan Saray Muhallebicisi, 21. şubesini İstanbul Optimum Avm’de açtı.

Saray Muhallebicisi’nin Tek Kişilik Özel Pastaları Sonbaharın Mutluluk Sebebi!..

Fark yaratan lezzetlerin 80 yıldır değişmez adresi Saray Muhallebicisi, el emeği ve ustalıkla hazırladığı ürün çeşitlerine eklediği tek kişilik özel pastalar ile de iddialı.

Bu Yazın Lezzet Tarifi: Kazandibili ve Tel Kadayıflı Dondurma

Saray Muhallebicisi, doğal manda sütü ve taptaze meyvelerle hazırladığı kazandibili, tel kadayıflı, orman meyveli, yoğurtlu, bitter çikolatalı, karamel cevizli, sade kaymaklı, sütlü çikolatalı, çilekli ve limonlu dondurmalarıyla iddialı.

Bayram Tadında Lezzetler

Bayramların olmazsa olmazı fıstıklı ve cevizli baklavadan şöbiyete, Saray spesiyalden burma kadayıfa kadar geleneksel yöntemlerle elde açılarak hazırlanan hamurlu tatlılar, Saray Muhallebicisi ile bayram sevincini sofralarınızda lezzet şölenine dönüştürüyor.

Kişiye Özel İftar Menüleri Ramazan Boyunca Saray Muhallebicisi’nde!..

Saray Muhallebicisi’nin katkı maddesi kullanılmadan el emeğiyle hazırlanan zengin ürün çeşitleriyle Ramazan’da bütçenize uygun leziz iftar menülerinizi ek ücret ödemeden kendiniz oluşturabilirsiniz.

Saray Muhallebicisi'nin Doğal Lezzetleri "İstanbul Lezzetleri Kanyon Sokaklarında" Festivalindeydi

Saray Muhallebicisi, Kanyon Avm’nin 10. yıl etkinlikleri kapsamında gerçekleşen “İstanbul Lezzetleri Kanyon Sokaklarında” festivaline; geleneksel ve doğal lezzetleri tavuklu pilav, manda sütünden yapılan dondurma ve yoğurduyla katıldı.

Saray Muhallebicisi, Lezzetleri ve Kariyer Fırsatlarıyla İstanbul Üniversitesi Kariyer Günleri'ndeydi.

İstanbul Üniversitesi Ekonometri Kulübü’nün düzenlediği Kariyer Günleri bu yıl 11-13 Nisan tarihleri arasında İstanbul Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi’nde gerçekleşti.

Saray Muhallebicisi'ne ÇİN'den Ödül!..

Saray Muhallebicisi, Çin, Japonya ve Asya ülkelerinin ünlü gezi bilgilendirme sitesi Lianorg.com tarafından “En Çok Tercih Edilen Restoran" ödülünü aldı.

Microsoft Kurumsal Çözümler Zirvesi’ne, Erp’ye En Hızlı ve Başarılı Geçiş Yapan Şirketlerden Saray Muhallebicisi Konuşmacı Olarak Katıldı.

Kurumların, müşteri memnuniyeti ve operasyonel verimliliklerini arttırarak daha karlı ve dinamik şirketlere dönüşümlerini sağlayan yeni nesil iş çözümlerinin tanıtıldığı Microsoft Kurumsal Çözümler Zirvesi 2016, 20 Nisan’da İstanbul Swissotel’de gerçekleşti.

En Lezzetli Kahvaltıların Adresi!..

Türkiye’nin ilk muhallebici zinciri olan Saray Muhallebicisi 1935 yılından bu yana geleneksel, doğal, taze ve kaliteli ürün ilkesiyle hizmet veriyor. 80 yıldır alışkanlık yaratan lezzetlerin değişmez adresi Saray Muhallebicisi, büyük bir el emeği ve ustalıkla hazırladığı özel lezzetiyle misafirlerine, güzel bir güne uyanmanın mutluluğunu yaşatıyor.

İş Dünyasının Üst Düzey İnsan Kaynakları Yöneticileri III. Dijital İK Zirvesinde Buluştu.

Dijital İK Zirvesi’nde bu yıl gıda sektörünü Saray Muhallebicisi adına İnsan Kaynakları ve İş Geliştirme Direktörü Ayşegül Baltacı Tezel temsil etti.

Sağlıklı Bir Hayat İçin Saray Muhallebicisi'nden Sağlıklı Öneriler...

Türkiye’nin ilk muhallebici zinciri olan Saray Muhallebicisi, 1935 yılından bu yana geleneksel, doğal, taze ve kaliteli ürün ilkesiyle hizmet veriyor.

Gerçek Kazandibi'nin “TATLI” Sırrı

Saray Muhallebicisi’nde orijinal tariflerine sadık kalınarak, hiçbir katlı maddesi kullanmadan hazırlanan tatlılar, her gün ustaların marifetli ellerinden çıkarak meraklılarıyla buluşuyor.

Saray Muhallebicisi’nin yeni şubesi Hilltown AVM’de

Türkiye’nin muhallebici zinciri Saray Muhallebicisi 24. şubesini Hilltown AVM’de açtı. Kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla 82. yılını deviren Türkiye’nin en köklü markaları arasında yer alan Saray Muhallebicisi’nin Maltepe’deki yeni şubesi yoğun ilgi gördü.

Saray Muhallebicisi’nin Lezzet Hikayesini Yazanlar Bir Araya Geldi

Türkiye’nin ilk muhallebici zinciri Saray Muhallebicisi, merkez ve şube çalışanlarının katılımıyla Wyndham Grand Levent’te 2017 Değerlendirme Toplantısını geçekleştirdi. 2017 yılı değerlendirilip 2018 yılı marka iş planı, öngörülen hizmet, değişim ve gelişimler paylaşılırken markadan beklentiler, fikirler ve öneriler geniş zeminde proaktif olarak ele alındı.